Magiczny zachód słońca nad Bałtykiem...
Wakacje już za nami.

Spędziliśmy wspaniały czas w moim rodzinnym mieście- w Świnoujściu. Uwielbiam tam wracać po długiej nieobecności ponieważ rodzina ma na mnie pozytywny wpływ i powoduje, że na nowo łapię dystans, który w naszym zawodzie jest bardzo ważny. Serce napełnia się radością kiedy mogę przyjeżdżać na wyspę z narzeczonym i oprowadzać go po moich ulubionych miejscach. Jednym z nich jest plaża i morze. Pamiętam jak za dziecka przesiadywało się w Bałtyku cały dzień i chociaż ręce marszczyły się jak u staruszki i dreszcze przechodziły po całym ciele z zimna to trudno było wyjść i zakończyć zabawy w wodzie. Te wszystkie wspomnienia cały czas do mnie wracają, plaża to moje dzieciństwo. Naprawdę czuję się jak w domu kiedy jestem blisko wody i piasku. W te wakacje była piękna pogoda w całej Polsce i dzięki temu skorzystaliśmy w pełni z naszego pobytu. Każdy dzień zaczynaliśmy od wyjścia na plaże i kończyliśmy późnymi wieczorami przesiadując z całą rodzinką na tarasie.
Marzenia się spełniają

Życie jest tak cudownie nieprzewidywalne i zaskakuje mnie pozytywnie na wielu płaszczyznach. Obydwoje jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i na poznawanie ciekawych, inspirujących ludzi. Zanim wyjechaliśmy ze Świnoujścia to poznaliśmy Olę.

Niepozorną, skromną, przesympatyczną fotografkę, która odezwała się do mnie na instagramie z zapytaniem czy mamy ochotę na jakieś spontaniczne zdjęcia na plaży przy zachodzie słońca. Mieliśmy tylko jeden ostatni wolny wieczór i nawet bez zastanowienia umówiliśmy się na wspólną sesję. Ola od razu wysłała mi swoje inspiracje zdjęć par w wodzie i okazało się, że inspirujemy się tymi samymi rzeczami. Poczułam, że ta dziewczyna dokładnie wie co chce osiągnąć na zdjęciach. Kluczowym elementem jest oczywiście światło, a trafiliśmy akurat na zapierający dech w piersiach zachód słońca. Wzięliśmy z domu szampana, stroje kąpielowe i daliśmy się ponieść chwili. Woda w morzu była jeszcze cieplejsza niż za dnia. W pewnym momencie zapomnieliśmy o aparacie i po prostu dobrze się bawiliśmy a Ola w naturalny sposób uchwyciła to co najważniejsze.. emocje.


Dziękujemy Ci Olu za to krótkie ale za jakże owocne spotkanie!

To jedna z naszych najpiękniejszych pamiątek z wakacji!

Życie jest wspaniałe.
Fotografia to smakowanie życia w 1/100 sekundyMarc RiboudZdjęcia: Aleksandra Szymczak

Sukienka: By o La La

Strój kąpielowy: TK Maxx

Kapelusz słomiany: H&M